Eaton 9SX 1500i
  • Varlė kodas 12775874
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Eaton 9SX 1500i
  • Varlė kodas 12775874
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Eaton 9SX 1500i kaina
ar
add to cart Į krepšelį 1429.99
Eaton 9SX 1500i kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Eaton 9SX 1500i kaina
ar
add to cart Į krepšelį 1429.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
1500 VA / 1350 W internetinis dvigubos konversijos UPS, daugiakalbis LCD ekranas, energijos skaitiklis, 6 x 10 A IEC lizdai (2 valdomos grupės), lizdas pasirenkamai valdymo plokštei, USB ir nuoseklieji prievadai, sausi kontaktai, RPO jungtis, su virtualia aplinka suderinama energijos valdymo programinė įranga, karštai keičiamos baterijos, ilgas atsarginio veikimo laikas su keturiais pasirenkamais EBM moduliais.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
TOP susijusios paieškos
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-30
Eaton 9SX 1500i yra patikimas ir efektyvus UPS įrenginys, kuris turi daug privalumų.
Specifikacija
  • Gamintojas Eaton
  • Modelis
    9SX1500I
  • Aukštis 252 mm
  • Plotis 160 mm
  • Formos koeficientas Bokštas
  • Svoris 24,5 kg
  • Gylis 437 mm
  • Įvesties dažnis 40/70 Hz
  • Išvesties dažnis 50/60 Hz
  • Atsargos 0
  • Elemento tipas Atsargos
  • USB prievadas taip
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Triukšmo lygis 43 dB
  • Rs232 prievadai 1
  • Ekrano tipas LCD
  • Išėjimo galia 1350W
  • Galios faktorius 0.9
  • Upstopologija Dviguba konversija (internete)
  • Acoutlettypes C13 jungtis
  • Produkto spalva Juoda
  • Karštai keičiama baterija taip
  • Nuoseklioji sąsaja taip
  • Produkto būklė Originalus
  • Išparduotuvės kiekis 6 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Akumuliatorių technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Produkto apžvalgos
    • Double-conversion (Online)
    • 1.5 kVA 1350 W
    • Waveform: Pure sine
    • 6 AC outlet(s)
    • Sealed Lead Acid (VRLA)
    • Tower Black
  • Įėjimo fazių skaičius 1
  • Išėjimo galia 1,5 kVA
  • Nuosekliosios sąsajos tipas RS-232
  • Išėjimo fazių skaičius 1
  • Darbinė temperatūra 0 - 40 °C
  • Įvesties darbinė įtampa (maks.) 276 V
  • Įėjimo darbinė įtampa min. 190 V
  • Išėjimo darbinė įtampa (maks.) 240 V
  • Išėjimo darbinė įtampa min. 200 V
  • Tipinis atsarginio kopijavimo laikas esant pusei apkrovos 16 min
  • Modelio pavadinimas
    ‎9SX1500I
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra Eaton 9SX 1500I našumas ir galia?
Eaton 9SX 1500I turi 1500 VA aktyviąją galią ir 1350 W galią, todėl užtikrina patikimą apsaugą įvairiai įrangai. Šis dvigubos konversijos UPS modelis puikiai tinka serveriams ir jautriai elektronikai, suteikdamas stabilią ir gryną energiją net esant tinklo trikdžiams.
2. Kaip veikia šio neprieinamo maitinimo šaltinio valdymas?
3. Ar šis apsaugos blokas turi keičiamas baterijas?
4. Kiek įrenginių galima prijungti prie šio rezervinio maitinimo?
5. Kaip pailginti šio įrenginio veikimo laiką?
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Eaton 9SX 1500i Rack2U
  • GamintojasEaton
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Eaton 9SX 1500i Rack2U kaina
-2 %
UPS CyberPower Profesionali Smart programa internetu (OL1500ERTXL2U)
  • GamintojasCyberPower
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
UPS CyberPower Profesionali Smart programa internetu (OL1500ERTXL2U) kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
„Eaton ATS 30A Netpack“ 180–264 V, 45–65 Hz, laidinis, montuojamas ant stovo, Ethernet RJ-45 valdymo sąsaja kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
APC SMART-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V WITH
  • GamintojasApc
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 5+ vnt.
APC SMART-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V WITH kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Eaton 9PX 1.5kVA nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisijungus) 1500 VA 1500 W 8 AC išvestis(ys / čių) kaina