Eaton 700VA/420W UPS, linija interaktyvus, Windows/MacOS/Linux palaikymas, USB
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 15 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 169.99
Eaton 700VA/420W UPS, linija interaktyvus, Windows/MacOS/Linux palaikymas, USB kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 169.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
EATON USV 5S 700i
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Minusai: Gana sunkus (5,980 kg)
Specifikacija
  • Gamintojas Eaton
  • Modelis
    5S700i
  • Plotis 87 mm
  • Aukštis 250 mm
  • Gylis 260 mm
  • Atsargos 0
  • Svoris 5,98 kg
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Formos koeficientas Bokštas
  • Elemento tipas Atsargos
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Triukšmo lygis 40 dB
  • Išėjimo galia 420W
  • Acoutlettypes C13 jungtis
  • Produkto spalva Juoda
  • Produkto būklė Originalus
  • Išparduotuvės kiekis 6 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Akumuliatorių technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Produkto apžvalgos
    • 0.7 kVA 420 W
    • 6 AC outlet(s)
    • Sealed Lead Acid (VRLA)
    • Tower Black
  • Išėjimo galia 0,7 kVA
  • Įvesties darbinė įtampa (maks.) 275 V
  • Įėjimo darbinė įtampa min. 175 V
  • Išėjimo darbinė įtampa (maks.) 230 V
  • Išėjimo darbinė įtampa min. 230 V