Eaton 1000VA/600W UPS, interaktyvus linija, Windows/MacOS/Linux palaikymas, USB
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 14 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 269.99
Eaton 1000VA/600W UPS, interaktyvus linija, Windows/MacOS/Linux palaikymas, USB kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 269.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
EATON USV 5S 1000i
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Minusai: Gana sunkus, todėl gali būti nepatogu perkelti
Specifikacija
  • Gamintojas Eaton
  • Modelis
    5S1000i
  • Plotis 87 mm
  • Aukštis 250 mm
  • Gylis 382 mm
  • Svoris 9,48 kg
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Atsargos 0
  • Formos koeficientas Bokštas
  • Elemento tipas Atsargos
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Triukšmo lygis 40 dB
  • Išėjimo galia 600 W.
  • Acoutlettypes C13 jungtis
  • Produkto spalva Juoda
  • Produkto būklė Originalus
  • Išparduotuvės kiekis 8 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Akumuliatorių technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Produkto apžvalgos
    • 1 kVA 600 W
    • 8 kintamosios srovės lizdai
    • Hermetiškos švino rūgšties baterijos (VRLA)
    • Juodasis bokštas
  • Išėjimo galia 1 kVA
  • Įvesties darbinė įtampa (maks.) 275 V
  • Įėjimo darbinė įtampa min. 175 V
  • Išėjimo darbinė įtampa (maks.) 230 V
  • Išėjimo darbinė įtampa min. 230 V
  • Tipinis atsarginio kopijavimo laikas esant pusei apkrovos 14 min
  • Modelio pavadinimas
    5S1000I
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 13 - 15:27:47
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Fortron FSP | CHAMP 1K TOWER | 1000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V
  • GamintojasFortron
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Fortron FSP | CHAMP 1K TOWER | 1000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V kaina