CYBERPOWER PR3000ERTXL2U Rackmount Line-Interactive UPS 3000VA 3000W 2HE USB SNMP SLOT XL, skirtas išoriniam. Baterijos pakuotė
  • Varlė kodas 12677074
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 18 has video
  • Varlė kodas 12677074
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
CYBERPOWER PR3000ERTXL2U Rackmount Line-Interactive UPS 3000VA 3000W 2HE USB SNMP SLOT XL, skirtas išoriniam. Baterijos pakuotė kaina
ar
add to cart Į krepšelį 1459.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1459.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
CYBERPOWER PR3000ERTXL2U UPS 3000VA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-29
Minusai: Gana didelis dydis, kuris gali užimti nemažai vietos
Specifikacija
  • Gamintojas CyberPower
  • Modelis
    PR3000ERTXL2U
  • Web pagrįstas valdymas Taip
  • Laido ilgis 2,4 m
  • Lizdo grandinės pertraukiklis Taip
  • USB jungtis Taip
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 159 V
  • Palaikomų baterijų skaičius 1
  • Baterijos įkrovimo laikas 3 val
  • Karšto keitimo baterija Taip
  • Garsinis signalas (-ai) Taip
  • Perdavimo laikas (linijos režimas į akumuliatoriaus režimą) 4 ms
  • Serijinė sąsaja Taip
  • Ekranas LCD
  • Įvesties fazių skaičius 1
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • Emi/rfi triukšmo filtravimas Taip
  • Sandėliavimo santykinė drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Energy Star sertifikuotas Taip
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 2
  • Avarinio maitinimo išjungimo (epo) jungtis Taip
  • Altitudė neveikimo metu 0 - 15000 m
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 288 V
  • Darbinis aukštis 0 - 3000 m
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Maitinimo apsaugos savybės Perkrova, trumpasis jungimas
  • Apėjimas GreenPower UPS
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Stelažo talpa 2U
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Galios faktoriaus korekcijos (pfc) tipas Aktyvus
  • Viršįtampio energijos įvertinimas 2430 J
  • Keičiama akumuliatoriaus kasetė RBP0129
  • Sertifikavimas CE , FCC A klasė , UL , CISPR 22 A klasė , IEC62040-2 , RCM , VCCI , EN 61000-3-2
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 240 V
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Galios koeficientas 1
  • RoHS atitikimas Taip
  • Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -15 - 45 °C
  • Valdymo protokolus SNMP/HTTP
  • Svoris 32,8 kg
  • Išėjimo darbo įtampa (min.) 220 V
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pusei apkrovos 7,1 min
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 8 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Maitinimo kištukas C20 jungtis
  • Išėjimo galios talpa 3000 VA
  • Produkto spalva Juoda
  • Plotis 433 mm
  • Išvesties galingumas 3000W
  • Aukštis 86,5 mm
  • Baterijos technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 mova, C19 mova
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai 1,7 min
  • Gylis 500 mm