Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Kibernetinė galia |
| Bendras gylis (mm) | 374,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 162,00 mm |
| Bendras svoris | 13,92 kg |
| Bendras plotis (mm) | 523,00 mm |
| Grynasis svoris | 12,56 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 1088,00 g |
| Plastikas (be PET) | 272,00 g |
| Taros svoris (kg) | 1,36 kg |
| Tūris (m3) | 0,03 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | Kibernetinė galia |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 1600 VA |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | CP1600EIPFCRM2U |
| Gamintojo prekių serija | Išmaniosios programėlės UPS sistemos |
| Talpumas | 1000 W |
| Paletės kiekis | 27 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …