CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS3000ERT2UA | 3000 VA | 2700 W
  • Varlė kodas 29034895
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 14 has video
  • Varlė kodas 29034895
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS3000ERT2UA | 3000 VA | 2700 W kaina
ar
add to cart Į krepšelį 905.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 905.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Features :
Output operation voltage (min): 208 V
Surge energy rating: 363 J
Eco mode: Yes
Maximum current: 9 A
Input operation voltage (min): 190 V
Input frequency: 50/60 Hz
Power protection features: Overload
Waveform: Pure sine
Output voltage regulation: 1%
Response time: 0 ms
Output voltage total harmonic distortion (thd): 5%
Input operation voltage (max): 300 V
Power factor: 0_9
Output power capacity: 2 kVA
Emi/rfi noise filtering: Yes
Ups topology: Double-conversion (Online)
Output frequency regulation: 0_5 Hz
Audible alarm(s): Yes
Output power factor: 0_9
Crest factor: 3:1
Input power factor: 0_99
Output operation voltage (max): 240 V
Heat dissipation: 682 BTU/h
Output power: 1800 W
Emergency power off (epo): Yes
Surge protection: Yes
Output frequency: 50/60 Hz
Efficiency (eco mode): 95%
Design :
Product colour: Black
Cable length: 1_5 m
Rack capacity: 2U
Form factor: Rackmount/Tower
Cooling type: Active
Display type: LCD
Housing material: Metal
Control type: Buttons
Built-in fan: Yes
Operational conditions :
Storage temperature (t-t): -20 - 50 °C
Operating altitude: 0 - 1500 m
Operating relative humidity (h-h): 5 - 95%
Operating temperature (t-t): 0 - 40 °C
Storage relative humidity (h-h): -20 - 50%
Non-operating altitude: 0 - 1500 m
Weight & dimensions :
Depth: 430 mm
Height: 88 mm
Width: 438 mm
Weight: 19_2 kg
Packaging data :
Package width: 540 mm
Package height: 230 mm
Packaging content :
Batteries included: Yes
Cables included: Input power cable, USB cable
Manual: Yes
Rack mount kit: Yes
Certificates :
Compliance certificates: CE
Ports & interfaces :
Ac outlets quantity: 8 AC outlet(s)
Power plug: Type F
Usb port type: USB Type-B
Ac outlet types: C13 coupler
Serial interface: Yes
Ethernet lan (rj-45) ports: 1
Rs-232 ports: 1
Emergency power off (epo) connector: Yes
Serial interface type: RS-232
Usb port: Yes
Serial ports quantity: 1
Modem (rj-11) ports: 1
Battery :
Battery recharge time: 4 h
Charging current: 1_5 A
Typical backup time at full load: 3_8 min
Battery capacity: 9 Ah
Number of batteries supported: 3
Number of batteries included: 2 pc(s)
Typical backup time at half load: 13_1 min
Replacement battery cartridge: RBP0157
Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA)
Battery life (max): 5 year(s)
Hot-swap battery: Yes
Battery voltage: 48 V
Logistics data :
Harmonized system (hs) code: 8504408590
Safety warning :
Warnings: Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock_
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 5 2024-01-15
Minusai: Nėra išvardintas trūkumas
Specifikacija
  • Gamintojas CyberPower
  • Modelis
    OLS3000ERT2UA
  • Efektyvumas (eko režimas) 95%
  • Emisja ciepła 682 BTU/val.
  • Vardinė energijos šuolio vertė 363 J
  • Išėjimo galios koeficientas 0,9
  • Maksimali konfigūruojama galia 2 kVA
  • Apsauga nuo staigaus įtampos padidėjimo Taip
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Maksimali srovė 9 A
  • Topologijos pakilimai Dviguba konversija (internete)
  • Išėjimo darbinė įtampa (minimali) 240 V
  • Išėjimo įtampos reguliavimas 1%
  • Išėjimo darbinė įtampa (maksimali) 208 V
  • Reakcijos laikas (tipinis) 0 ms
  • Išėjimo srovės THD lygis 5%
  • Ekologinis režimas Taip
  • Įėjimo darbinė įtampa (minimali) 190 V
  • Išėjimo dažnio reguliavimas 0,5 Hz
  • Tikroji galia 1800W
  • EMI/RFI filtras Taip
  • Įėjimo galios koeficientas 0,99
  • Galios koeficientas 0,9
  • Įėjimo darbinė įtampa (maksimali) 300 V