Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | CyberPower |
| Bendras gylis (mm) | 350,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 325,00 mm |
| Bendras svoris | 14,16 kg |
| Bendras plotis (mm) | 305,00 mm |
| Grynasis svoris | 12,74 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Taros svoris (kg) | 1,42 kg |
| Tūris (m3) | 0,03 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| Popierius / kartonas | 1000 g |
| Plastikas (be PET) | 420 g |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Paletės kiekis | 50 dalių |
| TI svoris (kg) | 2 kg |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | VP1000ELCD |
| Talpumas | 550 W |
| Talpumas | 1000 VA |
| Kitos savybės | Linijinės interaktyvios UPS topologija; Suderinamas su generatoriumi; Automatinis įtampos reguliavimas (AVR); Didelės spartos Ethernet duomenų perdavimas; Apsauga nuo viršįtampių ir šuolių; „PowerPanel“ valdymo programinė įranga; Energiją taupanti technologija; Imituota sinusoidės išvestis; LCD būsenos ekranas; USB jungties prievadas; Nuosekliojo ryšio prievadas |
| Dydžio formatas | Bokštas |
| Gamintojo prekių serija | Atsarginės UPS sistemos |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 260 x 227 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 1 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 9 min. |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (tipinės) val. |
| Prodiuseris | CyberPower |
| Garantija | 24 mėn. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …