CyberPower | Backup UPS Systems | VP1000ELCD | 1000 VA | 550 W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 14 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • CyberPower | Backup UPS Systems | VP1000ELCD | 1000 VA | 550 W video
Atgal Pirmyn
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
CyberPower | Backup UPS Systems | VP1000ELCD | 1000 VA | 550 W kaina
ar
add to cart Į krepšelį 133.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 133.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Gamintojas CyberPower
Bendras gylis (mm) 350,00 mm
Bendras aukštis (mm) 325,00 mm
Bendras svoris 14,16 kg
Bendras plotis (mm) 305,00 mm
Grynasis svoris 12,74 kg
Pakavimo kiekis 1,00 dalių
Taros svoris (kg) 1,42 kg
Tūris (m3) 0,03 m³
Įmontuota baterija Ne
EEĮA mokestis Taip
Popierius / kartonas 1000 g
Plastikas (be PET) 420 g
EEĮA mokestis CL109:5:2017-04-01
Paletės kiekis 50 dalių
TI svoris (kg) 2 kg
Baterijos klasifikacija CL126:NE:2016-12-09
Baterijos sudėtis CL127:KT:2016-12-09
Baterijos tipas Akumuliatorius
UPS topologija Line-Interactive
Gaminto prekės modelio pavadinimas VP1000ELCD
Talpumas 550 W
Talpumas 1000 VA
Dydžio formatas Bokštas
Gamintojo prekių serija Atsarginės UPS sistemos
Matmenys (P x G x A) 100 x 260 x 227 mm
Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai 1 min.
Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai 9 min.
Akumuliatoriaus įkrovimo laikas 8 (tipinės) val.
Prodiuseris CyberPower
Garantija 24 mėn.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-30
Minusai: Nėra galimybės prijungti daugiau nei vieną įrenginį
Specifikacija
  • Gamintojas CyberPower
  • Modelis
    VP1000ELCD
  • Apsauga nuo viršįtampių Taip
  • Svoris 6,23 kg
  • Triukšmingumo lygis 40 dB
  • Aukštis 227 mm
  • Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -20 - 50 °C
  • Išėjimo dažnis 50/60 Hz
  • RoHS atitikimas Taip
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Išėjimo galios talpa 1000 VA
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 230 V
  • Serijinių jungčių kiekis 1
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Produkto spalva Juoda
  • Sertifikavimas CE, RCM
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pusei apkrovos 9 min
  • Viršįtampio energijos įvertinimas 450 J
  • Plotis 100 mm
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 3 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 90 %
  • Usb prievado tipas B tipo USB
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • Reakcijos laikas 4 ms
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Darbinis aukštis 0 - 3048 m
  • Pridėti laidai USB kabelis
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 295 V
  • Altitudė neveikimo metu 0 - 3048 m
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 1
  • Sandėliavimo santykinė drėgmė (h-h) 0 - 90 %
  • Emi/rfi triukšmo filtravimas Taip
  • Išvesties galingumas 550 W.
  • Serijinė sąsaja Taip
  • Baterijos technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • LED indikatoriai Taip
  • Garsinis signalas (-ai) Taip
  • Maksimali srovė 4,35 A
  • Forma Bokštas
  • Rankinis Taip
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 167 V
  • Laido ilgis 1,5 m
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai 1 minutė
  • Gylis 260 mm
  • USB jungtis Taip
  • Korpuso medžiaga plastikas
  • Bangos forma Jo
  • Baterijos įkrovimo laikas 8 val
  • Ekranas LCD
  • Usb 2.0 jungčių skaičius 1
  • Modelio pavadinimas
    ‎VP1000ELCD
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokios įrangos užteks šiam 550 W UPS?
Šis 1000 VA įrenginys gali aprūpinti 550 W galios kompiuterinę sistemą. Jis tinka daugumai stacionarių kompiuterių su monitoriumi. Atsarginio maitinimo trukmė priklauso nuo prijungtos įrangos galios. Šis galingumas leidžia apsaugoti esminę techniką nuo netikėto maitinimo nutrūkimo.
2. Kaip veikia linijinės interaktyvios UPS technologija?
3. Kiek laiko veiks įranga, jei išsijungs elektra?
Esant 550 W pilnai apkrovai, rezervinio maitinimo trukmė yra apie 1 minutę. Esant mažesnei, dalinei apkrovai, įrenginys gali aprūpinti prijungtą techniką iki 9 minučių. Šio laiko pakanka saugiai išsaugoti duomenis ir išjungti sistemą.