Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | CSB baterija |
| Bendras gylis (mm) | 151,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 65,00 mm |
| Bendras svoris | 2,96 kg |
| Bendras plotis (mm) | 100,00 mm |
| Grynasis svoris | 2,70 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 200,00 g |
| Plastikas (be PET) | 59,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,26 kg |
| TI svoris (kg) | 2,70 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | CSB baterija |
| Paletės kiekis | 338 dalių |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | HRL1234W |
| Gamintojo prekės serija | Akumuliatorius 12 V 9 Ah 34 W Pb F2 |
| Garantija | 24 mėn. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …