Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Neaptarnaujamas akumuliatorius AGM (Absorbent Glass Mat).
| Akumuliatoriaus talpa : | 12 Ah |
| Nominali įtampa : | 12 V |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : | max. 3.6 A |
| Konektorius : | T2 (F2) tipas |
| Akumuliatoriaus tipas : | Neaptarnaujamas akumuliatorius AGM (Absorbent Glass Mat) , VRLA |
| Akumuliatoriaus tarnavimo laikas : | 10 metų (buferio darbas) 200 ciklų @ 100 % DoD 500 ciklų @ 50 % DoD 1000 ciklų @ 30 % DoD |
| Svoris : | 3.72 kg |
| Matmenys : | 151 x 98 x 98 mm |
| Gamintojas / Markė : | 7STARS |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …