Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Eaton 5SC“ 750 VA bokštinis UPS. „Eaton 5SC“ užtikrina prieinamą ir patikimą maitinimą mažų įmonių serveriams. 5SC, papildantis mūsų rinkoje pirmaujančių UPS asortimentą, turi LCD sąsają, skirtą UPS būsenai ir matavimams realiuoju laiku, ir tiekia sinusoidinę išėjimo įtampą, suderinamą su šiandienos jautriausia IT įranga.
| Savybės | |
| Išvesties galia (va) | 750 va |
| Išvesties galia | 525 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 184 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 276 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Efektyvumas | 97 % |
| Garso lygis | 40 db |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo perkrovos |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 6 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Rs-232 portai | 1 |
| Baterija | |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 5 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 12 min |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Saugumas | Iec 62040-1, cb report (tuv) |
| Sertifikavimas | Ce/gs/c-tick |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 35 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 40 °c |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 150 mm |
| Ilgis | 340 mm |
| Aukštis | 210 mm |
| Svoris | 10,4 kg |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | 5SC750I |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …