Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MITOYA LONG LIFE NP-F770 baterija turi 5200mAh talpą ir yra suderinama su įvairiais įrenginiais, naudojančiais Sony NP-F baterijas. Ji pasižymi ličio jonų technologija, neturi atminties efekto ir yra apsaugota nuo perkaitimo bei perįkrovimo.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Baterija |
| Prekės ženklas | MITOYA |
| Modelis | NP-F770 |
Specifikacijos |
|
| Talpa | 5200mAh |
| Įtampa | 7.4V |
| Energija | 45.3Wh |
| Svoris | 202g |
Techniniai duomenys |
|
| Baterijos technologija | Ličio jonų |
| Atminties efektas | Ne |
| Apsaugos funkcijos | Perkaitimas, Perįkrovimas, Perkrovimas |
Suderinamumas |
|
| Suderinami įrenginiai | Įvairūs įrenginiai, naudojantys Sony NP-F baterijas |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …