ARMAC UPS Home Lite Line-Interactive HL/850F/LED/V2 850V 2x Schuko LED
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ARMAC UPS Home Lite Line-Interactive HL/850F/LED/V2 850V 2x Schuko LED kaina
add to cart Į krepšelį 57.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 57.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
ARMAC UPS Line-In HL/850F/LED/V2
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-04-21
ARMAC HOME 850F LINE INTERACTIVE UPS yra patikimas ir universalus sprendimas elektros gedimu atveju. Jis tinka tiek namams, tiek biurams, o automatinio issijungimo funkcija suteikia papildomos saugumo garantijos. Vienintelis trukumas yra didelis svoris, kuris gali kelti nepatogumų perkant ir perkeldant UPS.
Minusai: Didelis svoris
Specifikacija
  • Gamintojas Armac
  • Paketo_dydis 4
  • Gamintojo_papildoma_garantija 0
  • Unit_measure_lt PC
  • Priedai Vartotojo vadovas
  • Įrenginio efektyvumas, %. 96
  • Darbo signalizacija LED diodas
  • Įvesties dažnių diapazonas, hz. 45 - 65
  • Akumuliatoriaus svoris, kg. 2.35
  • Akumuliatoriaus įkrovimo laikas, val. 6
  • Nrp_kaina 0
  • Akumuliatoriaus talpa, ah. 9
  • Triukšmo lygis, db. 40
  • Apsaugos laipsnis (klasė) IP20
  • Rekomenduojamas aplinkos drėgnumas, %. 10 - 90
  • Šaltas paleidimas Taip
  • Aukštis, mm. 140
  • Topologijos pakilimai Interaktyvi linija (VI)
  • Svoris, kg. 4.78
  • Atsarginis laikas esant 50% apkrovai, min. 3.4
  • Įėjimo įtampa, voltai 230
  • Maksimalus perjungimo laikas, ms 6
  • Korpuso tipas Darbalaukis
  • Išėjimo įtampos reguliavimas, %. +/- 1
  • Negabaritinis Ne
  • Išėjimo įtampos diapazonas, v. 195 - 255
  • Akumuliatoriaus stygos įtampa, v. 12
  • Galios faktorius 0.6
  • Plotis, mm. 95
  • Baterijų skaičius 1
  • Garsiniai signalai Taip
  • Atsarginis laikas esant 100 % apkrovai, min. 0.15
  • Lauko_garantija Ne
  • Palaikomos operacinės sistemos FreeBSD
    Linux
    Windows 10
    Windows 11
    Windows 7
    Windows 8
  • Išėjimo įtampa, voltai 230
  • Išplėtimo lizdų skaičius 0
  • Lizdo tipas F tipas
  • Spalva Juoda
  • Išėjimo dažnis, hz. 50
  • Yra_užsakyta Ne
  • Apsaugos perkrova
    Apsauga nuo trumpojo jungimo
  • Didelis dydis Ne
  • Ilgis, mm. 283
  • Įėjimo įtampos diapazonas, v. 145 - 290
  • Labai dėmesingas, va. 850
  • Lizdų skaičius 2
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Galia, w. 480
  • Įėjimo dažnio reguliavimas, hz. +/-5
  • Rekomenduojama aplinkos temperatūra, °C. 0 - 45
  • Vieneto_matas vnt
  • Bruto_kaina 37.26
  • Kintamosios srovės/nuolatinės srovės perdavimo laikas, ms. 2 - 6
  • Reikalinga akumuliatoriaus įtampa 1x12V