Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Išvesties galia (va) | 5000 va |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 900 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 4500 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 130 mm |
| Ilgis | 682 mm |
| Aukštis | 432 mm |
| Svoris | 91 kg |
| Modelio pavadinimas | SRT192BP |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …