| Savybės |
| Ups topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (va) | 3000 va |
| Išvesties galia | 2700 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 100 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 275 v |
| Įėjimo dažnis | 40 - 70 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (avr) | Taip |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 340 j |
| Efektyvumas | 92 % |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Avarinis elektros išjungimas (epo) | Taip |
| Išvesties įtampa thd | 2 % |
| Garso lygis | 55 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo perkrovos |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Baterijos keitimas |
| Automatinis paleidimas iš naujo | Taip |
| Ryšys |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, c19 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C20 šakotuvas |
| Usb prievadas | Taip |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | Rj-45 |
| „smartslot“ | Taip |
| Baterija |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 505 vah |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 4 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 11,8 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2u |
| Kabelio ilgis | 2,44 m |
| Led indikatoriai | Baterijos keitimas |
| Ekranas | Lcd |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip20 |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, vde, rcm, eac, iec/en 62040-1, iec/en 62040-2, ul-1778, fcc 15 a, csa |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 635 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Svoris | 31,3 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| Išėjimo įtampa | 230 v |
|
| Modelio pavadinimas | SRT3000RMXLI-NC |