Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Didelio tankio, dvigubos konversijos internetinė maitinimo apsauga su keičiamu veikimo laiku.
Į komplektą įeina: CD su programine įranga, ryšio kabelis, dokumentacijos CD, diegimo vadovas, stovo tvirtinimo kronšteinai, stovo tvirtinimo detalės, stovo tvirtinimo atraminiai bėgeliai, USB kabelis, garantinė kortelė
| Savybės | |
| Ups topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (va) | 1000 va |
| Išvesties galia | 1000 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 50 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 150 v |
| Įėjimo dažnis | 40/70 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 432 j |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Avarinis elektros išjungimas (epo) | Taip |
| Garso lygis | 50 db |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | Rj-45 |
| „smartslot“ | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Led indikatoriai | Būsena |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip20 |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, eac |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 50 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 505 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Svoris | 21 kg |
| Modelio pavadinimas | SRT1000RMXLI |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …