Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | „Schneider Electric“ |
| Bendras gylis (mm) | 667,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 85,00 mm |
| Bendras svoris | 64,00 kg |
| Bendras plotis (mm) | 432,00 mm |
| Grynasis svoris | 56,36 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 6112,00 g |
| Plastikas (be PET) | 1528,00 g |
| Taros svoris (kg) | 7,64 kg |
| Tūris (m3) | 0,02 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Prodiuseris | „Schneider Electric“ |
| Garantija | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos įtampa | 120 v |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos amžiškumas | 5 metai |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Reach, pep, eoli |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 56,4 kg |
| Plotis | 432 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Ilgis | 667 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Modelio pavadinimas | SMX120RMBP2U |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …