Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 1500 va |
| Išvesties galia | 1350 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 151 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 302 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 680 j |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Išvesties įtampa thd | 5 % |
| Garso lygis | 45 db |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 6 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb prievado tipas | Usb a tipo |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | Rj-45 |
| „smartslot“ | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (li-ion) |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 10 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Rėmo pajėgumas | 3u |
| Ekranas | Lcd |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip20 |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, csa, eac, gs mark, iec 62040-1-1, iec 62040-1-2, iec 62040-2, rcm, ul 1973\nreach |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 7500 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 438 mm |
| Ilgis | 302 mm |
| Aukštis | 131 mm |
| Svoris | 19,5 kg |
| Modelio pavadinimas | SMTL1500RMI3UC |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …