Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
APC Smart-UPS SMTL1000RMI2UC yra linijinis interaktyvus nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), sukurtas serveriams ir tinklo įrenginiams. Jis turi ličio jonų bateriją su atsargine energija 4–9 minutes ir teikia sinusoidinę išėjimo bangą, užtikrinančią suderinamumą su jautria elektronika.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) |
| Prekės ženklas | APC |
| Modelis | SMTL1000RMI2UC |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 580 x 470 x 220 mm (P x G x A) |
| Svoris | 16.33 kg |
| Spalva | Juoda |
| UPS technologija | Linijinis interaktyvus |
| Įėjimo įtampa | 220/230/240 V AC |
| Išėjimo įtampa | 220/230/240 V AC ± 5% |
| Galios talpa | 800 vatų / 1000 VA |
| Išėjimo bangos forma | Sinusoidinė |
| Baterijos technologija | Ličio jonų |
| Atsarginis laikas | 4–9 minutės |
| Triukšmo lygis | 41 dBA |
| Veikimo temperatūra | 0 °C iki 40 °C |
| Drėgmės diapazonas | 0 - 95% (be kondensacijos) |
Papildoma informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 1000 va |
| Modelio pavadinimas | SMTL1000RMI2UC |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …