Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Pažangi ir efektyvi tinklo maitinimo apsauga nuo pradinio lygio iki keičiamo veikimo laiko. Idealus UPS serveriams, pardavimo vietoms, maršrutizatoriams, komutatoriams, šakotuvams ir kt.
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 500 va |
| Išvesties galia | 400 w |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (li-ion) |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Rėmo pajėgumas | 1u |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 232 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | SCL500RMI1UNC |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …