Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 750 va |
| Išvesties galia | 500 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 151 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 302 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties dažnių reguliavimas | +/- 3 hz |
| Išvesties įtampos reguliavimas | 5 % |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 459 j |
| Reakcijos laikas | 2 ms |
| Avarinis elektros išjungimas (epo) | O |
| Garso lygis | 46 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Baterijos keitimas |
| Automatinis paleidimas iš naujo | Taip |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, c14 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 4 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 168 ah |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2u |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, eac, en/iec 62040-1, en/iec 62040-2, gs mark, iram, rcm, vde, weee |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 406 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Svoris | 17,2 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | Įvesties maitinimo laidas, usb laidas |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Šaltinis cd | Taip |
| Kitos savybės | |
| Išėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | 270B657 |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …