Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 5000 va |
| Išvesties galia | 4000 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 151 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 302 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 47 - 53 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (avr) | Taip |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 480 j |
| Išlaikymo trukmė (min.) | 2 ms |
| Išlaikymo trukmė (maks.) | 4 ms |
| Išvesties fazių skaičius | 1 |
| Efektyvumas | 96 % |
| Garso lygis | 53 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Automatinis paleidimas iš naujo | Taip |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, c19 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 10 ac išvestis(ys / čių) |
| Išėjimo iec jungčių skaičius | 4 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 1632 vah |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 9,4 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 26,7 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 5u |
| Led indikatoriai | Battery replacement |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | C-tick, ce, en 50091-1, en 50091-2, gost, gs mark, vde, reach, pep, eoli |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 9000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 483 mm |
| Ilgis | 660 mm |
| Aukštis | 222 mm |
| Svoris | 97,7 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | Rs-232 |
| Instrukcija | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Programinės įrangos cd | Taip |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | 2705052 |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …