Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
APC SmartConnect UPS SMT 2200 VA Rack
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 2200 va |
| Išvesties galia | 1980 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 151 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 302 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 375 j |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Išvesties įtampa thd | 5 % |
| Garso lygis | 55 db |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo per didelės įtampos |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, senkančio akumuliatoriaus signalas |
| Ryšys | |
| Lizų kiekis | 9 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Usb prievado tipas | Usb a tipo |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | Rj-45 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| „smartslot“ | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Akumuliatoriaus kasetės pakeitimas | Rbc43 |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda, metalinis |
| Rėmo pajėgumas | 2u |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Ekranas | Lcd |
| Sertifikavimas | Ce, eac, en 60950, en/iec 62040-1, en/iec 62040-2, gs mark, iram, rcm, vde, weee |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 480 mm |
| Ilgis | 683 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Svoris | 42,3 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | Rs-232, usb laidas |
| Programinės įrangos cd | Taip |
| Modelio pavadinimas | SMT2200RMI2UC |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …