Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
APC SmartConnect UPS SMT 1500VA Rack 2HE
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 1500 va |
| Išvesties galia | 1000 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 151 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 302 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 459 j |
| Reakcijos laikas | 10 ms |
| Garso lygis | 46 db |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, senkančio akumuliatoriaus signalas |
| Automatinis paleidimas iš naujo | Taip |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, iec jumpers |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 4 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb prievadas | Taip |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | Rj-45 |
| „smartslot“ | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 6 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2u |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, eac, en / iec 62040-1, en / iec 62040-2, energy star 1.0 (eu), rcm, tüv, vde |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 477 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Svoris | 28,6 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | Rs-232, usb laidas |
| Instrukcija | Taip |
| Šaltinis cd | Taip |
| Kitos savybės | |
| Išėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | SMT1500RMI2UC |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …