Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | „Schneider Electric“ |
| Bendras gylis (mm) | 343,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 83,00 mm |
| Bendras svoris | 10,91 kg |
| Bendras plotis (mm) | 216,00 mm |
| Grynasis svoris | 10,00 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 728,00 g |
| Plastikas (be PET) | 182,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,91 kg |
| TI svoris (kg) | 10,00 kg |
| Tūris (m3) | 0,01 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Baterija |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Prodiuseris | „Schneider Electric“ |
| Garantija | 24 mėn. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …