Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Pdu tipai | Pagrindinis |
| Rėmo pajėgumas | 0u/1u |
| Montavimas | Horizontalus / vertikalus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| Lizų kiekis | 7 ac išvestis(ys / čių) |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, c19 šakotuvas |
| Savybės | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ul/c-ul, vde, ce |
| Energijos valdymas | |
| Nominali įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Maksimali srovė | 20 a |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 100-240 v |
| Leistinoji apkrova | 3680 va |
| Maksimali srovės įvestis per fazę | 16 a |
| Maksimali galia | 3680 w |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (wxdxh) | 4,36 x 9,29 x 38,8 mm |
| Svoris | 1,56 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Modelio pavadinimas | AP6120A |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …