Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
NetBotz Rack Sensor Pod 150
| Savybės | |
| Kanalų kiekis | 6 kanalai |
| Sertifikavimas | As/nzs 3548 (c-tick) class a,ce,fcc part 15 class a,gost,ices-003,nom,vcci class a |
| Saugumas | |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 1000 m |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (wxdxh) | 337 x 43 x 43 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 45 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 65 °c |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 610 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 457 x 222 x 64 mm |
| Modelio pavadinimas | NBPD0150 |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …