Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Jungties lytis | Kištukinis/lizdinis |
| Kabelio ilgis | 2,5 m |
| Jungtis 1 | Iec 309 |
| Jungtis 2 | C19 šakotuvas |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Perkrovos apsauga | Ne |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Vde, pep, eoli |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 90 - 250 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įvesties srovė | 16 a |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 240 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 45 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -25 - 65 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Ne darbinis aukštis | 15000 m |
| Modelio pavadinimas | AP9876 |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …