Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 2000 va |
| Išvesties galia | 1400 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 157 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 303 v |
| Įėjimo dažnis | 45/65 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 230 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 230 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties įtampos reguliavimas | -1 - 1 % |
| Automatinis įtampos reguliavimas (avr) | Taip |
| Maksimali srovė | 20 a |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Garso lygis | 45 db |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo perkrovos, trumpasis jungimas |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, senkančio akumuliatoriaus signalas, perkrovos signalas |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | Iec 320 |
| Lizų kiekis | 6 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb prievadas | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 7 ah |
| Baterijos įtampa | 12 v |
| Palaikomų baterijų skaičius | 4 |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 4 h |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip20 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -10 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 180 mm |
| Ilgis | 455 mm |
| Aukštis | 240 mm |
| Svoris | 23,5 kg |
| Baterijos plotis | 32,6 cm |
| Baterijos gylis | 60,1 cm |
| Baterijos aukštis | 41 cm |
| Baterijos svoris | 26,9 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Usb laidas |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | SMV2000CAI |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …