Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 500 va |
| Išvesties galia | 300 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 170 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 280 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 50/60 hz |
| Perdavimo laikas (iš maitinimo iš tinklo režimo į akumuliatoriaus naudojimo režimą) | 6 ms |
| Garso lygis | 40 db |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, senkančio akumuliatoriaus signalas, perkrovos signalas |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 1 ac išvestis(ys / čių) |
| Baterija | |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,52 m |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 160 mm |
| Ilgis | 305 mm |
| Aukštis | 92 mm |
| Svoris | 3,9 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | Taip |
| Kitos savybės | |
| Baterijos tipas | Leakproof |
| Išėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | BV500I |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …