Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
APC BackUps CS 325VA 230V be programinės įrangos
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Išvesties galia (va) | 325 va |
| Išvesties galia | 210 w |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 320 j |
| Ryšys | |
| Išėjimo iec jungčių skaičius | 3 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos įkrovimo laikas | 6 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Rusvai gelsvas |
| Sertifikavimas | C-tick,ce,en 50091-1,en 50091-2,gost,vde |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 5,73 kg |
| Kitos savybės | |
| Išvesties jungtys | Iec 320 c13 |
| Įėjimo jungties tipas | Iec-320 c14 |
| Matmenys (wxdxh) | 91 x 284 x 165 mm |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Filtravimo aprašymas | 5% ieee |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 241 x 368 x 178 mm |
| Modelio pavadinimas | BK325I |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …