Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos įtampa | 12 v |
| Batrijų elementų skaičius | 2 |
| Baterijos įkrovimo laikas | 4 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | Rohs, tuv |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | 0 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 13,4 kg |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (wxdxh) | 112 x 382 x 301 mm |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 229 x 483 x 381 mm |
| Modelio pavadinimas | BR24BPG |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …