Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 900 va |
| Išvesties galia | 540 w |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 156 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 300 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 50/60 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (avr) | Taip |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 613 j |
| Išlaikymo trukmė (min.) | 8 ms |
| Išlaikymo trukmė (maks.) | 10 ms |
| Efektyvumas | 97,4 % |
| Garso lygis | 45 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Apsaugos nuo viršįtampių ypatybės | Skaitmeninė abonento linija (dsl), faksas, modemas, tinklas |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Senkančio akumuliatoriaus signalas, perkrovos signalas |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | F tipas |
| „f“ tipo išvesčių skaičius | 5 |
| Usb prievadas | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 157 vah |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 4,6 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 16,3 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 8 h |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Akumuliatoriaus kasetės pakeitimas | Apcrbc123 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Ekranas | Lcd |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Reach, pep, eoli |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 100 mm |
| Ilgis | 250 mm |
| Aukštis | 382 mm |
| Svoris | 10,7 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Telefoninis (rj-11) |
| Instrukcija | Taip |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Siejama programinė įranga | Powerchute personal edition |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | BR900G-GR |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …