Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„APC Back-UPS Pro“ užtikrina atsarginę akumuliatoriaus įkrovą ir apsaugą nuo viršįtampių, idealiai tinkant jūsų namams, namų biurui ar mažam verslui. Naujieji „Back-UPS Pro“ modeliai aprūpinti aukščiausios kokybės funkcijomis, įskaitant ilgesnį veikimo laiką ir energijos tiekimo pajėgumus jūsų svarbiai elektronikai.
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 1300 va |
| Išvesties galia | 780 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 176 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 294 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (avr) | Taip |
| Maksimali srovė | 10 a |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 509 j |
| Ekologinis (eco) režimas | Taip |
| Garso lygis | 45 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Apsaugos nuo viršįtampių ypatybės | Tinklas |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, senkančio akumuliatoriaus signalas, perkrovos signalas |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 8 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 2 |
| Kabelių technologija | 10/100/1000base-t(x) |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 16 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Aušinimo tipas | Pasyvus |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Sertifikavimas | A-tick, c-tick, ce, eac, gs mark, rcm, tisi |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 250 mm |
| Ilgis | 382 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Svoris | 10,2 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Usb laidas |
| Instrukcija | Taip |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | BR1300MI |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …