| Savybės |
| Ups topologija | Budėjimo režimas (neprisijungus) |
| Išvesties galia (va) | 500 va |
| Išvesties galia | 300 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 160 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 300 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 47 - 63 hz |
| Maksimali srovė | 7 a |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 310 j |
| Išlaikymo trukmė (min.) | 6 ms |
| Išlaikymo trukmė (maks.) | 10 ms |
| Efektyvumas | 99 % |
| Garso lygis | 40 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Apsaugos nuo viršįtampių ypatybės | Skaitmeninė abonento linija (dsl), faksas, modemas, telefonas |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo perkrovos |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Senkančio akumuliatoriaus signalas, perkrovos signalas |
| Ryšys |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 4 ac išvestis(ys / čių) |
| Išėjimo iec jungčių skaičius | 2 |
| Usb prievadas | Taip |
| Baterija |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 7 ah |
| Baterijos talpa | 83 vah |
| Baterijos įtampa | 12 v |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 3,8 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 13,8 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 6 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 8 h |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Konstrukcija |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Rusvai gelsvas |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Led indikatoriai | Baterijos keitimas |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | C-tick, ce, en 50091-1, en 50091-2, gost, vde, reach |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 91 mm |
| Ilgis | 284 mm |
| Aukštis | 165 mm |
| Svoris | 6,32 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Telefoninis (rj-11), usb laidas |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Programinės įrangos cd | Taip |
| Siejama programinė įranga | Powerchute personal edition |
| Kitos savybės |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Filtravimas | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | 2700856 |