Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

TV imtuvai (priedėliai dvb-t dvb-c dvb-s) Cabletech

(1)
  • 0.0
  • 3-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
25.99  €
-16 %

TV imtuvai – norintiems stebėti aukštos raiškos televiziją, be trukdžių

TV imtuvai, dar vadinami priedėliais yra reikalingi senesnės kartos televizoriams, kurie savarankiškai negali priimti DVB-T2 skaitmeninio, DVB-C kabelinio ar DVB-S palydovinio signalo iš antenos ir suteikti aukštos kokybės vaizdo. Jie leidžia stebėti mėgstamus televizijos kanalus be trukdžių, yra nebrangūs ir labai lengvai naudojami. Moderniems, šių dienų televizoriams, skaitmeninių imtuvų nereikia. Na, o tie, kurie nori išmanesnios televizijos ir išmanesnio televizoriaus veikimo, neretai, renkasi išmaniuosius, Smart TV priedelius. 

Į ką atsižvelgti renkantis TV imtuvą?

Rinkdamiesi TV imtuvą savo televizoriui, pirmiausia, turėtumėte atsižvelgti į TV priedėlio tipą. Dažniausiai naudojami skaitmeniniai imtuvai, kurie palaiko DVB-T2 standartą. Toks imtuvas leidžia žiūrėti televiziją su itin aukšta raiška, iki 4K. Tačiau, dažniausiai, vaizdai rodomi HD raiška. Kitas tipas – DVB-C standarto imtuvai. Tai kabelinės televizijos priedėliai, kurie dažniausiai, naudojami dideliuose miestuose, kuriuose gausu kabelinės televizijos tiekėjų. Trečiasis tipas – DVB-S2 palydoviniai imtuvai. Tam, kad televizija būtų matoma, šiems imtuvams reikalinga palydovinė lėkštė. Išmanieji TV priedėliai ir imtuvai, taip pat, gali būti išskiriami kaip dar vienas imtuvų tipas. Prijungti prie televizoriaus, jie ne tik leidžia žiūrėti televiziją, bet ir naršyti internete, atsisiųsti programėles ar žaidimus, bendrauti socialinėse medijose.

Atsižvelkite į tai, kokias prisijungimo galimybes suteikia TV imtuvas. Naudinga, jei imtuvas turi USB jungtį, kuri leis prie jo prijungti laikmeną ar kietąjį diską, kad galėtumėte žiūrėti vaizdo įrašus, filmus ar nuotraukas. Taip pat, turėtų būti ir audio jungtis, kuri leis prijungti papildomas kolonėles ar ausines. Pravartu rinktis ir tokius imtuvus, kurie turi WiFi ryšio adapterį ir leidžia imtuvą prijungti prie namų interneto. Jei jūsų televizorius turi HDMI jungtį, naudinga rinktis imtuvą su HDMI jungtimi. Tokiu būdu, galėsite matyti aukščiausios kokybės vaizdą. Jei turite senesnį televizorių, kuris palaiko tik RCA jungtį, priedėlį turėtumėte rinktis atitinkamai.

Labai svarbu atsižvelgti į skiriamąją gebą. Skaitmeninė televizija vaizdą transliuoja aukšta raiška, tačiau, ne visos televizijos tuo pasižymi. Jei turite televizorių, kuris palaiko 1080p ar 720p raišką, turėtumėte rinktis imtuvą, kuris būtent tokią ir palaiko. Jei turite senesnių standartų televiziją, 480p raiškos priedėlis, puikiai atliks savo darbą.

Išmanieji TV priedėliai: ką naudinga apie juos žinoti?

Nors esame įpratę kartu su televizoriais naudotis standartinius TV priedėlius, keičiantis laikams ir modernėjant technologijoms, pasikeitė ir jie. Technologijų modernėjimas, išmaniųjų įrenginių atsiradimas ir populiarėjimas, iš esmės, pakeitė ir TV priedėlių rinką. Šiomis dienomis, vienas iš dažniausių pasirinkimų - išmanusis TV priedėlis, dažnai dar vadinamas Smart TV priedėliu. Toks priedėlis leidžia ne tik matyti pagrindinius televizijos kanalus, bet ir paprastą, senesnį televizorių paversti išmaniuoju, suteikiant jam išmanias funkcijas. Populiariausias - Android TV išmanusis priedėlis, kuris gali būti prijungiamas prie bet kokio televizoriaus, turinčio HDMI jungtį. Išmanusis priedėlis, kaip ir skaitmeninis modelis, leidžia mėgautis standartine televizija, bet, taip pat, suteikia galimybę stebėti įvairių platformų turinį, pavyzdžiui, Netflix, Youtube. Kitu atveju, toks turinys prieinamas yra tik nešiojamiems įrenginiams ar Smart tipo televizoriams. 

Išmanieji priedėliai, šiomis dienomis, yra be galo populiarūs, o jų populiarumas vis auga. To priežastis gali būti itin mažas ir kompaktiškas jų dydis, patogus nešiojimas. Tiesa, naudinga paminėti, kad nuo priedėlio dydžio priklauso ir jo galingumas, funkcionalumas. Tačiau, nedidelė šių priedėlių kaina ir plačios naudojimo galimybės ir išmaniosios funkcijos, tikrai yra vertos dėmesio. 

Naudinga pabrėžti, kad būtent Android TV išmanieji priedėliai pasižymi didesniu dydžiu, suteikia galimybę mėgautis 4K raiška ar net suteikia žaidimų galimybę. Tačiau, jie, dažnu atveju, yra brangesni už kitų tipų Smart TV priedėlius. Tuo tarpu, Xiaomi ar TV Star gamintojo gaminami ir parduodami išmanieji priedėliai pasižymi kur kas žemesne kaina, o suteikia tikrai panašias funkcijas. Tad, renkantis tikrai reikėtų pagalvoti apie savo poreikius ir atsižvelgti į turimą biudžetą. 

Jei norite savo seną televizorių atnaujinti, bet neturite pinigų naujo įrenginio pirkimui, išmanusis arba Smart TV priedėlis gali tapti geriausiu pasirinkimu. Toks priedėlis puikiai tiks visiems, standartiniams televizoriams, kurie turi HDMI jungtį. Įsigiję Smart TV priedėlį galėsite mėgautis ne tik savo mėgstamomis televizijos laidomis, bet ir džiaugtis internetinėmis turinio platformomis, filmais bei daugybe kitų, išmanių funkcijų. Naudinga paminėti ir tai, kad tiems, kurie jau turi išmanius, Smart tipo televizorius, Smart TV išmanusis priedėlis nebėra reikalingas. Tokie televizoriai turi integruotą galimybę prisijungti prie interneto ir, dažnu atveju, jau turi iš anksto įrašytas populiariausias programas, tokias kaip Youtube, Netflix ar bent leidžia jas parsisiųsti. Na, o išmanusis TV priedėlis pravers tiems, kurie turi paprastą televizorių, bet nori išmanių TV funkcijų. Tai puikus, vertingas, praktiškas ir tikrai vertas investicijų pasirinkimas. 

TV imtuvai – žema kaina perkant internetu

Norintiems mėgautis aukštos kokybės ir raiškos televizija, būtini – TV imtuvai. Jie padeda priimti skaitmeninius, palydovinius signalus ir leidžia stebėti mėgstamus televizijos kanalus be trukdžių. Galima rinktis iš plataus, tiek standartinių, tiek išmanių Smart TV priedėlių asortimento. Siūlome didelį, įvairių TV imtuvų pasirinkimą internetu. Čia visada žemos kainos! Akcijų metu, norimus TV imtuvus galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ TV imtuvai (priedėliai dvb-t dvb-c dvb-s) Cabletech - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-5 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios TV imtuvai (priedėliai dvb-t dvb-c dvb-s) Cabletech kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų TV imtuvai (priedėliai dvb-t dvb-c dvb-s) Cabletech kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių TV imtuvai (priedėliai dvb-t dvb-c dvb-s) Cabletech kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 192 prekes, o kainos prasideda nuo 9.99 Eur