Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Cats Best OkoPlus Original Natūralus kraikas katėms 40L
Croci Spa GILL'S PUSSA VIA atbaidymo priemonė katėms 300ml
| funkcijos | |
|---|---|
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Produkto tipas | Šiukšliadėžė |
| Lengva valyti | Y |
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Gyvūno tipas | Katė |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 470 mm |
| Plotis | 560 mm |
| Gylis | 245 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Nutarėte auginti kačiuką? Šaunu! Netrukus namuose atsiras mažas laimės kamuoliukas, kuris žais, augs ir su laiku taps jūsų geriausiu draugu. Paruoškite namus iš anksto, kad mažylis jaustųsi saugus ir jam būtų patogu. Varle.lt prekių augintiniams specialistas parengė būtiniausių pirkinių kačiukui …