Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Cats Best OkoPlus Original Natūralus kraikas katėms 40L
Croci Spa GILL'S PUSSA VIA atbaidymo priemonė katėms 300ml
| Paketo savybės | |
| Bendras gylis (mm) | 64,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 100,00 mm |
| Bendras plotis (mm) | 100,00 mm |
| Pakuotės kiekis | 1,00 vnt. |
| Popierius/kartonas | 410 g |
| Taros svoris (kg) | 0,01 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Integruota baterija | Nr |
| EEĮ atliekų mokestis | Nr |
| Bendro gylio pagrindinė dėžutė | 410 mm |
| Bendro pločio pagrindinė dėžutė | 395 mm |
| Bendro aukščio pagrindinė dėžutė | 470 mm |
| Grynojo svorio pagrindinė dėžutė | 14,8 kg |
| Taros svorio pagrindinė dėžutė | 1,294 kg |
| Paletės kiekis | 1350 vnt. |
| Plastikas (be PET) | 10,00 g |
| TI svoris (kg) | 0,05 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Akumuliatoriaus klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Baterija |
| Techninės detalės | |
| Bendras svoris | 0,05 kg |
| Grynas svoris | 0,04 kg |
| Kitos funkcijos | Specialiai sukurta automatinei kačių kraiko dėžutei PETKIT PURA MAX. Jis gali veiksmingai kontroliuoti kvapą šiukšlių dėžėje. Vieną gabalėlį galima naudoti 30 dienų |
| Garantija | 24 mėn. |
| Gamintojo produkto pavadinimas | N50 |
| Gamintojų produktų šeima | Naminių gyvūnėlių kvapų šalinimo priemonė, skirta Pura Max |
| Garantija | 12 mėnesių) |
| Skersmuo | 18 cm |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | N/A |
| Medžiaga | TPE lankstūs klijai, BioCleanAct medžiaga ir ABS |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (P x G x A) | 50 x 50 x 1 cm |
TOP susijusios paieškos
Nutarėte auginti kačiuką? Šaunu! Netrukus namuose atsiras mažas laimės kamuoliukas, kuris žais, augs ir su laiku taps jūsų geriausiu draugu. Paruoškite namus iš anksto, kad mažylis jaustųsi saugus ir jam būtų patogu. Varle.lt prekių augintiniams specialistas parengė būtiniausių pirkinių kačiukui …