Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Ši transportavimo dėžė skirta mažiems gyvūnams, tokiems kaip katės, šunys ir triušiai. Kompaktiškas nešiklis pagamintas iš patvaraus plastiko, lengvai valomas ir patogus naudoti.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Gyvūnų nešiklis |
| Gyvūnų tipai | Katė, Šuo, Triušis |
| Produkto spalva | Juoda, Žalia |
| Lengvai valomas | Taip |
| Medžiaga | Plastikas |
| Maksimalus svorio kapasitetas | 8 kg |
| Produkto kategorija | Krautuvas |
| Kategorija | Žiurkėnams, Šinšiloms, Katėms, Šunims, Triušiams |
| Sezoninė pasiūla | Būti aktyviems su savo augintiniu |
| Svorio diapazonas | 1 kg - 1,9 kg |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 360 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Svoris | 3.5 kg |
| Plotis | 350 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |