Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Modelio suderinamumas | Xerox |
| Sudėtinė pakuotė | Ne |
| Suderinamumas | Versalink b400/b450 |
| Lapų našumas | 65000 puslapiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 325 mm |
| Ilgis | 395 mm |
| Aukštis | 290 mm |
| Svoris | 2,2 kg |
| Modelio pavadinimas | 101R00554 |