Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Actis TH-49A toneris yra pakeitimo kasetė, skirta HP 49A Q5949A ir Canon CRG-708 spausdintuvams. Jis leidžia atspausdinti iki 2500 puslapių aukštos kokybės juodu spausdinimu, todėl puikiai tinka užimtiems biurams ir namams su vidutiniais spausdinimo poreikiais.
Savybės |
|
|---|---|
| Pristatymo tipas | Viena pakuotė |
| Tipas | Suderinamas |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Prekės ženklų suderinamumas | Canon/HP |
| Juodo tonerio puslapių našumas | 2500 puslapių |
| OEM kodas | HP 49A Q5949A, Canon CRG-708 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Pakeitimas | HP 49A Q5949A, Canon CRG-708 |
Veikimo sąlygos |
|
| Laikymo temperatūra (T-T) | -20 - 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžė |