Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Activejet ATH-201MN magentos tonerio kasetė yra puikus pasirinkimas HP 201A CF403A spausdintuvams. Su integruotu būgnu ir pažangia technologija, ji užtikrina aukštos kokybės spausdinimo rezultatus.
Savybės |
|
|---|---|
| Kasetės talpa | Standartinis našumas |
| Spalvoto tonerio puslapių našumas | 1400 puslapių |
| Tipas | Suderinamas |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| OEM kodas | HP 201A CF403A |
| Integruotas būgnas | Taip |
| Pakeitimas | HP 201A |
| Prekės ženklų suderinamumas | HP |
| Tiekimo tipas | Viena pakuotė |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20 - 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
Kitos savybės |
|
| Versija | Aukščiausios klasės |
| Technologija | Nauja |
| Produkto aprašymas | Activejet Toneris |
| Spausdinimo technologija | Laserinis spausdinimas |