Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 331.00 mm |
| Gross weight | 6 kg |
| Gross width (mm) | 547.00 mm |
| Net weight | 5 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 78C0ZV0 Black and Color Return Programme Imaging Kit |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Yield Value: 125000 |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Producer | Lexmark |