Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Lexmark |
| Warranty | 0 mėn. |
| Lapų kiekis | 20000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Suderinami produktai | CS725de, CS720de, CS720dte, CS725dte |
| Kiekis | 1 |
| Pakuotės plotis | 19 cm |
| Pakuotės gylis | 16 cm |
| Pakuotės aukštis | 10 cm |
| Paketo svoris | 588 g |
| Net weight | 0.475 kg |
| Gross weight | 0.615 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00203019 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 118 mm |
| Gross height (mm) | 93 mm |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 108 g |
| Embeeded battery | No |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 19 g |
| Combined (other) | 11.0000 g |
| Palette Qty | 851 dalių |
| Producer | Lexmark |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Lexmark |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Suderinamumas | Cs725de, cs720de, cs720dte, cs725dte |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 20000 puslapiai |
| Modelio pavadinimas | 74C2HK0 |