Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Kyocera TASKalfa 1800
Kyocera TASKalfa 1801
Kyocera TASKalfa 2200
Kyocera TASKalfa 2201
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Kyocera |
| Suderinamumas | Taskalfa 1800, taskalfa 1801, taskalfa 2200, taskalfa 2201 |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 15000 puslapiai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 125 mm |
| Ilgis | 370 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Modelio pavadinimas | 1T02NG0NL0 |