Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Kyocera ECOSYS M3550idn
Kyocera ECOSYS M3560idn
Kyocera FS-4200DN
Kyocera FS-4300DN
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Kyocera |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Suderinamumas | Ecosys m3550idn, ecosys m3560idn, fs-4200dn, fs-4300dn |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 25000 puslapiai |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 170 mm |
| Ilgis | 330 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Kitos savybės | |
| Spalva | Ne |
| Lapų našumo pastaba | Iso/iec 19798 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Modelio pavadinimas | 1T02LV0NL0 |