Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
<o:p> </o:p>
Samsung SCX-3000<o:p></o:p>
Samsung SCX-3200<o:p></o:p>
Samsung SCX-3200 Series<o:p></o:p>
Samsung SCX-3200 W<o:p></o:p>
Samsung SCX-3205<o:p></o:p>
Samsung SCX-3205 W<o:p></o:p>
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Hp |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Suderinamumas | Ml-2541, 2546 |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 700 puslapiai |
| Oem kodas | Su738a |
| „hp“ segmentas | Verslui, „enterprise“ |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 30 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 137 mm |
| Ilgis | 363 mm |
| Aukštis | 98 mm |
| Modelio pavadinimas | SU738A |