Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Priežiūros rinkinys |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Lapų našumas | 200000 puslapiai |
| Suderinamumas | Laserjet enterprise 700 mfp series m725 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 503 mm |
| Ilgis | 302 mm |
| Aukštis | 244 mm |
| Svoris | 4,6 kg |
| Kitos savybės | |
| Dydis | 50,3 cm |
| Paletės matmenys | 1218 x 1016 x 2440 mm |
| Įpakavimo matmenys | 502,9 x 302,3 x 243,8 mm |
| Paletės matmenys | 1219,2 x 1016 x 2438,4 mm |
| Apytikslis puslapių našumas (a4, balta ir juoda, iso/iec 19752) | 200,000 puslapiai |
| Paletės dydis (eu) | 1218 x 1016 x 2440 mm |
| Modelio pavadinimas | CF254A |