Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 07:14:12.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Rausvai raudona |
| Modelio suderinamumas | Hp |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Suderinamumas | Hp color laserjet enterprise m552/m553/m577 |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Spalvoto tonerio puslapių skaičius | 9500 puslapiai |
| Oem kodas | Cf363xc |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 32,5 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 395 mm |
| Ilgis | 147 mm |
| Aukštis | 161 mm |
| Svoris | 910 g |
| Modelio pavadinimas | CF363XC |