Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Belaidis | |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Dažnis | 5 GHz 2,4 GHz |
| Signalo greitis | Iki 433 Mbps esant 5 GHz dažniui Iki 200 Mbps esant 2,4 GHz dažniui |
| Priėmimo jautrumas | 2,4 GHz: 11n HT40 mcs7:-70 11n HT40 mcs0:-88 5 GHz: 11ac VHT80 mcs9:-60 11ac VHT80 mcs0:-84 |
| Belaidis saugumas | WPA/PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Aparatūra | |
| Matmenys (P x G x A) | 26,9 × 16,1 × 7,6 mm (1,06 × 0,63 × 0,30 colio) |
| Sąsajos | USB 2.0 |
| Antenos tipas | 1 vidinė antena |
| Kiti | |
| Pakuotės turinys | AC650 Nano Wi-Fi Bluetooth USB adapteris (MA20NB) Greitas diegimo vadovas |
| Sistemos reikalavimai | „Windows 11/10“ (32/64 bitų) |