Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Belaidis | |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11ax, IEEE802.11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Dažnis | Iki 287 Mbps esant 2,4 GHz dažniui |
| Priėmimo jautrumas | 2,4 GHz: 11g 6M: -95dBm 11ax HE40 MCS9: -68dBm 11ax HE40 MCS0: -92dBm |
| Belaidis saugumas | WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2 |
| Aparatūra | |
| Matmenys (P x G x A) | 57,8 × 16,8 × 173,4 mm (2,28 × 0,66 × 6,83 colio) |
| Sąsajos | USB 2.0 |
| Antenos tipas | 1 išorinė didelio našumo antena |
| Kiti | |
| Pakuotės turinys | AX300 didelės spartos belaidis „Wi-Fi 6“ USB adapteris (MA14H) Greitas diegimo vadovas |
| Sistemos reikalavimai | „Windows 11/10/7“ ir „Linux“ (3.10 branduolio ir naujesnės versijos) |